2013-2014 mokslo metai

[singlepic id=449 w=100 h=240 float=]Sveikiname ir didžiuojamės

Lietuvių kalba

Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada: 1-2 klasės (I vieta – Marija Vaškevičiūtė IIC, 2 vieta – Daumantas Kazlauskas Salomėja Šapranauskaitė IA, 3 vieta – Greta Gustytė IIC); 3-4 klasės (II vieta – Artūras Mackūnas IVA, III vieta – Aistė Jankauskaitė IVA, Emilija Vasiliūnaitė IVC).

Biologija

47 – ojoje Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas: III vieta Adomas Lekavičius 4E, III vieta Mindaugas Žukauskas IVB.

Informacinės technologijos

Vilniaus miesto programavimo olimpiada: I vieta Benediktas Laniauskas IVD.

[singlepic id=991 w=50 h=240 float=]10-tasis tarptautinis informatikos ir IT konkursas „BEBRAS“ Vilniaus miesto geriausių 30-tuke: Benediktas Laniauskas IVD ir Milda Petrauskaitė IE.

Kūno kultūra

Vilniaus mieto vidurinių mokyklų ir gimnazijų lengvosios atletikos rungtys: atskirose rungtyse tapo čempionėmis: JBG  merginų komanda: Ieva Serapinaitė, Emilija Serapinaitė, Modesta Justė Morauskaitė, Neda Marcinkonytė, Laura Leonavičiūtė.

Lengvosios atletikos varžybose Vilniaus Taurė“: Modesta Justė Morauskaitė nugalėjo 600 m bėgimo rungtyje ir pasiekė geriausią rezultatą Lietuvoje šį sezoną.

Tarptautinės varžybos Sprinto diena“: Modesta Justė Morauskaitė užėmė II vieta

Vilniaus miesto krepšinio žaidynės: gimnazijos merginų komanda iškovojo ketvirtąją vietą savo amžiaus grupėje.

Atviras kroso čempionatasgimnazijos merginos Evelina Misevičiūtė, Neda Marcinkonytė, Ieva Serapinaitė, Emilija Serapinaitė, Laura Leonavičiūtė tapo čempionėmis.

Lengvosios atletikos varžybos „Jaunimo spartakiada –  2013“ rutulio stūmimo rungtis: I vieta Samanta Kerulytė IIA, II vieta Aivaras Sedziniauskas IIB.

Vilniaus miesto mokinų sporto žaidynėsių atskirų rungčių varžybos: I vieta.

Matematika

Vilniaus miesto matematikos olimpiada: II vieta Benediktas Laniauskas IVD , padėka Artūras Mackūnas IVA.