Mieli Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos bendruomenės nariai,

nuoširdžiai dėkojame, kad 2019 metais pasinaudojote 2 proc. GPM paramos galimybe ir skyrėte gimnazijai 3100 Eur. 2020 m. pradžioje mūsų GPM paramos sąskaitoje iš viso buvo 4588.63 Eur. 

2019 m. naudojant gimnazijai skirtas 2 proc. GPM lėšas buvo įrengtas mokomųjų kabinetų langų užtamsinimas, sulaikantis šviesą ir šilumą bei leidžiantis ugdymo proceso metu ir saulėtomis dienomis naudoti kompiuterinę vaizdo įrangą.

Ačiū už Jūsų geranoriškumą ir pastangas kartu kurti mokytis motyvuojančią, estetišką ir jaukią aplinką!

Ir šiais metais kreipiamės į Jus tikėdami, kad  1,2 proc. GPM mokesčio pervesite mūsų gimnazijai. Jūsų skirta parama padės mums baigti įgyvendinti mokinių svajones ir įrengti amfiteatrinę poilsio zoną gimnazijos cokoliniame aukšte, šalia įėjimo į valgyklą bei mokinių pageidautas poilsio zonas kitose gimnazijos erdvėse.  

Iš anksto dėkojame visiems, nuspręsiantiems paremti mūsų gimnaziją ir prisidėsiantiems prie jos puoselėjimo ir kūrimo.

Kaip ir kur pateikti prašymą?

  • iki š. liepos 1 d. Elektroninio deklaravimo sistemoje galima teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį, tam tereikia užpildyti vieną populiariausių – FR0512 formą.
  • Užpildyti popierinį prašymą (siunčiama paštu ar įteikiama tiesiogiai mokesčių administratoriui).
  • Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus dėl paramos skyrimo bus galima teikti tik elektroniniu būdu. Todėl raginame bendruomenės narius, skiriančius gimnazijai dalį pajamų mokesčio paramai, tai daryti elektroniniu būdu jau dabar. Šis būdas saugus ir paprastas, o kaip užpildyti ir pateikti prašymą elektroniniu būdu galite rasti čia.
  • Visą aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje,  kuri bus nuolat pildoma. Pasikonsultuoti su VMI specialistais galite paskambinę telefonu 1882/+370 5 260 5060.

 

VILNIAUS JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOS REKVIZITAI:

Paramos gavėjo kodas: 302522904

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija

Adresas: S. Konarskio g. 34, Vilnius, LT – 03217

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Atsiskaitomoji sąskaita: LT 65 7044 0600 0622 3806

VMI

GPM-instrukcija