2020-03-03

I klasių mokiniams chemijos pamoka vyksta VU chemijos ir geomokslų laboratorijoje. Kiekvienas gimnazistas turi galimybę praktinį darbą atlikti individualiai. Darbo tema – mainų reakcijos. darbo metu tobulina įgūdžius: tvarkyti darbo priemones, fiksuoti rezultatus.

2020-02-04

II klasių mokiniams chemijos pamoka vyksta VU chemijos ir geomokslų laboratorijoje. Kiekvienas gimnazistas turi galimybę praktinį darbą atlikti individualiai. Demonstarcinius bandymus atlieka traukos spintoje, fiksuoja rezultatus, susitvarko darbo vietą.

2020-01-15

I ir II klasių mokiniai dirbo VU chemijos ir geomokslų laboratorijoje ir atliko oksidacijos – redukcijos reakcijas.

2020-01-14

III klasių mokiniai VU chemijos ir goemokslų fakultete organinės chemijos laboratorijoje atliko aspirino sintezę. Mokėsi surinkti aparatūrą,, naudotis priemonėmis: magnetine maišykle, Biuchnerio piltuvu.

2019-11-20

III klasių mokiniai VU chemijos ir goemokslų fakultete organinės chemijos laboratorijoje atliko praktikos darbą oksidacijos-redukcijos reakcijos. Turėjo galimybę išbandyti darbą traukos spintoje.