IID klasės mokiniai kartu su muzikos mokytoja Lina Poškyte dalyvavo netradicinėje muzikos pamokoje Lietuvos muzikos ir teatro akademijos centriniuose rūmuose, kur vyko edukacinė ekskursija „Pažinkime muzikos pasaulį“. Mokiniai buvo supažindinami su profesionalių menininkų Alma Mater.
Edukacijos metu buvo pasakojama rūmų istorija, supažindinama su įvairiomis erdvėmis – instrumentų klasėmis, Operos studija, rūmuose esančiomis koncertų ir teatro salėmis, Muzikos inovacijų studijų centru. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasižvalgyti, bet ir gyvai išgirsti Operos studijoje repetuojančių solistų trio, susitikti su vargonininke Renata Marcinkutė-Lesieur, kuri pristatė vargonų veikimo principą, papasakojo apie šio instrumento sandarą ir pademonstravo instrumento skambesio spalvas, taip pat Muzikos inovacijų studijų centre pamatyti vieną moderniausių garso įrašymo pultų, garso režisieriaus dėka susipažinti su elektroninės muzikos kūrimo procesu ir priemonėmis bei išgirsti visai neseniai įrašytų garso įrašų ištraukų.
Muzikos instrumentus mokiniai galėjo ne tik apžiūrėti iš arčiau, bet ir pabandyti jais pagroti.