Grupelė gimnazistų su Mokinių tarybos kuratore Remigija lankėsi M. Biržiškos gimnazijoje organizuotoje konferencijoje „Nusišypsok, nes tu to vertas!“ Tai išties puikiai pavykęs renginys. Konferencijos pranešėjai Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus padalinio pirmininkas Lukas Eigėlis, VšĮ „Jaunimo linija“ savanorė, MBG alumni Miglė Ravnialičevaitė, Radijo laidos „Lyderystės klubas“ vedėja, asmenybės ugdymo trenerė Maria Gloria Lukša, dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis – Stano, atlikėja Donata Virbilaitė dalijosi mintimis apie bendravimą, emocijas, savęs supratimą ir saviugdą. Jaudinančios ir įkvepiančios asmeninės istorijos ir patirtys sukėlė daug minčių, o svarbiausia paskatino suvokti, jog kiekvienas ir visi kartu galime jaustis, gyventi geriau ir kokybiškiau tik tada, kai patys pradėsime keistis, išmoksime priimti gyvenimo pamokas ir atvira širdimi eisime per pasaulį.