[singlepic id=466 w=50 h=50 float=]Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto „Skirtingi, bet lygiateisiai Europoje“ susitikimas Turkijoje

2013 m. vasario 12-16 dienomis Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos keturi mokiniai ir dvi mokytojos viešėjo Turkijoje, Karamursel mieste. Tai antrasis dviejų metų daugiašalės mokyklų partnerystės Comenius programos projekto „Skirtingi, bet lygiateisiai Europoje“ susitikimas, kuriame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 7 šalių.

Mūsų gimnazijos mokiniai gyveno turkų šeimose, kur buvo priimti labai šiltai ir svetingai. Pirmąją projekto dieną svečiai susipažino su Karamiurselio miestu ir mokykla. Antrąją dieną projekto dalyviai lankėsi Fordo automobilių gamykloje. Dalyvavo tradicinių rūbų pristatyme. Trečiąją dieną praleido Stambule – nepamirštamos akimirkos lankant muziejus, rūmus ir … garsųjį Stambulo turgų.

Kitas susitikimas vyks 2013 metų balandžio mėnesį Portugalijoje.