Bendradarbiaujant su  ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. įsteigta ISM VERSLO KLASĖ.

Kviečiame 2, 3 ir 4 klasių mokinius į išskirtines ekonomikos ir verslumo pamokas! Čia mokiniams bus suteikiama galimybė susipažinti su ISM universiteto dėstytojais, savo srities ekspertais iš prestižinių JAV ir Europos universitetų. Pamokų metu mokiniai turės progą įgyti naujų žinių, o jaunųjų startuolių kūrėjai galės pasinaudoti praktikų – ISM dėstytojų ir absolventų – konsultacijomis.

Taip pat mokiniams, dalyvaujantiems programoje ir stojantiems į ISM universitetą, bus pridedami 0,5 balo!

Pirmasis susitikimas jau š. m. rugsėjo 24 d. 15:10 – 15:50 val. gimnazijos aktų salėje su dėstytoju dr. Tadu Šarapovu!

Norintys dalyvauti, kreipkitės į ekonomikos ir verslo vadybos mokytoją Liną Rimkuvienę žinute el. dienyne TAMO.