Vasario 12 d. gimnazijos bendruomenė dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Vasario 16-ajai, paminėti. Pamokoje svečiavosi Jean Monnet profesorius Mindaugas Jurkynas ir publicistas, žurnalistas, politikos ir knygų apžvalgininkas Donatas Puslys. Svečiai drauge su gimnazistais diskutavo apie tai, ką šiandienos jaunimui reiškia laisvė, patriotizmas, Tėvynė, kodėl reikia švęsti laisvę.

Jean Monnet profesorius Mindaugas Jurkynas apžvelgė esė konkurso „Ar reikia įprasminti Lietuvos valstybingumą?“, vykusio sausio 12-vasario 5 d., rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. Komisijos sprendimu, kuriai ir pirmininkavo Jean Monnet profesorius M. Jurkynas, esė konkurso nugalėtojais tapo šie gimnazistai: 3 vietos – 2A klasės mokinys Kristijonas Kazakevičius, 2 vietos – 2B klasės mokinys Dovydas Bartkus, o 1-ąją vietą komisija skyrė  1F klasės mokinės Agnės Dimavičiūtės darbui. Sveikiname! Gražios Vasario 16-osios!