IC, IB, ID ir IE klasėms vyko sveikatos stiprinimo renginys – viktorina „Jei nežinai, tai sužinosi“, kurioje gimnazistai galėjo pasitikrinti savo žinias.

Vasaris – sveikatingumo mėnuo.
Vasario mėnesį skiriame dėmesį sveikatingumo lavinimui.
Sveikatingumas – tai subalansuotas fizinis aktyvumas, sveikos mitybos ir tinkamo poilsio įgūdžių lavinimas, taip pat savo minčių ir emocijų pažinimas, mokymasis palaikyti darnius santykius su aplinkiniais.
Mokiniams buvo pristatomi fizinio aktyvumo faktai bei pasakojama apie sporto ir fizinio aktyvumo naudą žmogaus organizmui.
Sportas ir fizinis aktyvumas yra neatsiejama sveikatingumo ir ligų prevencijos dalis, nes reguliarus fizinis aktyvumas (mažiausiai 30 min., 5 kartus per savaitę) prailgina gyvenimo trukmę, gerina mūsų fizinę būklę bei mažina tikimybę susirgti vėžinėmis ligomis.
Pakankamas fizinis aktyvumas stiprina imunitetą, gerina miego kokybę, padeda išsaugoti aštrų protą.
Sportuodami jausitės laimingesni, pamiršite nerimą, stresą ir patirsite daugiau gyvenimo malonumo.