Kovo 22 dieną vyko Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų prevencinis renginys „Vienam džiaugtis liūdna“.
Gimnazijos direktorė Fausta Gulbinienė pasveikino dalyvius ir kvietė aktyviai įsitraukti į veiklas.
Kovas – sąmoningumo mėnuo.
ZOOM darbo kambariuose dalyviai diskutavo apie panašumus ir skirtumus. Vardino savybes, kurių reikia, kad sklandžiai vyktų komandinis darbas. Taip pat svarstė, kas sukelia stresą ir dalinosi patarimais, kaip sėkmingai jį įveikti.
Prevenciniame renginyje dalyvavo:
  • Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos komanda su socialine pedagoge Ana Liminovič, mokytoja Jolanta Andrijauskaite,
  • Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos komanda su socialine pedagoge Jadvyga Vysocka ir psichologe Liucina Gilevska,
  • VGTU inžinerijos licėjaus komanda su socialine pedagoge Loreta Dirsiene,
  • Vilniaus ,,Minties“ gimnazijos komanda su socialine pedagoge Diana Paužiene,
  • Vilniaus Pilaitės gimnazijos komanda su socialine pedagoge Virginija Ratiukienė,
  • Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos komanda su socialiniu pedagogu Vytautu Visocku
  • Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda su socialine pedagoge Vilma Šikšniene.
Atsiliepimai po renginio, su kuo išeinu:
  • „su supratimu, kad ir kiti jaučiasi taip, kaip aš“;
  • „su naujais patarimais, kaip kovoti su stresu“;
  • „su naujais įspūdžiais ir gera nuotaika“;
  • „su žiniomis iš kitų mokyklų, kaip jiems sekasi“;
  • „su naujomis pažintimis“;
  • „su gera nuotaika ir puikiais prisiminimais“;
  • „su dėkingumu ir naujomis pažintimis“;
  • „su mažesne kalbėjimo baime“;
  • „su nostalgija ir gera nuotaika.:)“;
  • „išeinu su didesne motyvacija“;
  • „su anekdotu“;
  • „su geresne nuotaika“;
  • „su džiaugsmu ir naujais draugais“;
  • „su naujomis patirtimis ir gera nuotaika“.