Pirmą rudens mėnesį pradėtas planuoti, dėl puikiai žinomų priežasčių atidėliotas, pirmą vasaros mėnesį (tik kitų metų) projektas įgyvendintas!
Gimnazistų buvo, gimnazijos vadovių buvo, mokytojų buvo, o kai kuriuos atvežė tėveliai, vadinasi, ir tėveliai prisidėjo!
Žygį drąsiai galime vadinti bendruomenės! Nepabūgę saulės nei uodų dalyviai įveikė 6 kilometrų trasą Ribiškių pažintiniu pėsčiųjų taku. Pakeliui jų laukė organizatorių užduotys – teko parodyti, kaip pažįsta gamtą, spręsti kryžiažodį, įveikti loginio mąstymo reikalaujančias užduotis.
Įveikusieji trasą gavo sertifikatus už dalyvavimą ir buvo pavaišinti saldainiais. Palikę užrašytus linkėjimus vasarai ir bičiuliams, išsiskirstė vykdyti vasaros programą – ilsėtis, miegoti, maudytis, šėlioti, patirti daugybę įvairiausių nuotykių.
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems, buvusiems kartu, ir linki gražios ir turiningos vasaros!