METODINIAI ATRADIMAI: NUOTOLINIŲ MOKYMO(SI) APLINKŲ TAIKYMAS SĖKMINGAM HIBRIDINIAM MOKYMUI(SI)
Konferencijos tikslas – metodinės, praktinės patirties sklaida, nuotolinio darbo metodų taikymas ugdymo(si) procese, siekiant sėkmingo ir rezultatyvaus mokymo(si).
Konferencijos uždaviniai:
  • Skatinti pedagogus bendradarbiauti skleidžiant gerąją patirtį, dalinantis kūrybinėmis idėjomis bei sėkminga jų įgyvendinimo patirtimi.
  • Pasidalinti praktinės veiklos metodais, įrankiais, taikomais įvairiose nuotolinio mokymosi aplinkose.
  • Atrasti sėkmingiausias kūrybines idėjas, ugdant mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

Konferencijoje nagrinėjamos temos:

• Kūrybiškas, atsakingas ir saugus skaitmeninių technologijų taikymas mokant(is).
  • Nuotolinių mokymo(si) aplinkų kūrimas ir taikymas sėkmingam mokymui(si).
  • Sėkmingi mokymo(si) aktyvinimo metodai, dalykinė integracija, pamokų planai.
  • Refleksija, pažangos įsivertinimas ir vertinimas.
Konferencijos organizavimo tvarka
Konferencija vyks 2021 m. spalio 26 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos aktų salėje (S. Konarskio g. 34). Pasikeitus konferencijos datai ir laikui, užsiregistravę dalyviai bus informuoti elektroniniu paštu.
Konferencijos pradžia 10.00 val., pabaiga 14.00 val. (dalyvių registracija nuo 9.30 val.).
Konferencijos dalyviai – kviestiniai lektoriai, Vilniaus miesto progimnazijų ir gimnazijų mokytojai.
Pranešėjai registruojasi iki 2021 m. spalio 19 d..
Klausytojų registracija vyksta iki 2021 spalio 22 d..
Visi konferencijos dalyviai (pranešėjai ir klausytojai) užpildo registracijos formą.