Kaip išsiugdyti pasitikėjimą?
Ką gali vienas žmogus?
Kaip sukurti žmogiškus santykius su kitais?
Kokios problemos kyla jauniems žmonėms ir kaip jas įveikti?
Apie šiuos ir kitus klausimus, kamuojančius šiandienos mokinį, diskutuoti rinkosi Gerosios Vilties progimnazijos, Sofijos Kovalevskajos gimnazijos, ,,Minties“ gimnazijos, Pilaitės gimnazijos, Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos ir mūsų, Jono Basanavičiaus gimnazijos, mokinių atstovai. Kovo 17 dieną gimnazijos socialinės pedagogės Vilmos iniciatyva buvo organizuojamas tradicinis prevencinis renginys „Vienam džiaugtis liūdna“.
Prasmingomis mintimis susirinkusius pasveikino gimnazijos pavaduotoja ugdymui Virginija Dudarevičienė. Jos papasakota istorija apie ežiuką ir mamutą priminė, jog draugystei užgimti nereikia priežasties, o santykiuose neverta ieškoti naudos. Gebėjimą darniai bendrauti, susitarti, išsakyti ir argumentuoti savo poziciją parodė ir renginio metu vykęs darbas grupėse. Buvo malonu stebėti komandų darbo apibendrinimą – pristatyta įdomi vaizdinė medžiaga, spalvingi plakatai, nustebino sukurta inscenizacija. Dalyvius savo kūrybos dainomis džiugino mūsų antrokės Elzė ir Aistė, šokiu sveikino trečiokų grupė. Visus į bendrą apšilimo šokį pakvietė Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos komanda.
Balandžio mėnesį susitiksime kitame prevenciniame renginyje.
Nuotraukos Deivido Žemaičio