Kovo 15 d. IV B klasės valandėlėje lankėsi psichologijos studentas, atliekantis edukacinę praktiką, Paulius Tarasauskas. Svečias abiturientams kalbėjo apie streso valdymą ruošiantis egzaminams ir juos laikant. Pasak lektoriaus, kai žmogus jaučia nedidelį stresą, tai normalu, bet pernelyg didelis stresas gali gerokai pakenkti. Kaip jį valdyti? Kokios technikos gali padėti jaustis ramesniems? Svečias rekomendavo pasirinkti individualiai tinkančias technikas, paskaityti literatūros, naudotis programėlėmis, padedančiomis valdyti įtampą ir stresą, pagaliau drąsiai kreiptis pagalbos, o viena iš galimybių – Jaunimo linija. Mokiniams kilo klausimų, kaip išvengti nerimo viešojo kalbėjimo metu, kaip apsispręsti renkantis tolesnį kelią, diskutuota ir apie tai, kaip atsispirti tėvams ir pasirinkti kelią, kuris vilioja, o ne kurį siūlo tėvai. Pokalbis buvo tikrai naudingas, ruošiantis įveikti laukiančius nemenkus iššūkius.