Kovo 24 d., 13:05 val. kviečiame Jus į paskutiniąją šių metų ISM Verslo klasės pamoką su ISM alumne Odeta Valiuškyte – Jace! Apie lektorę: Odeta Valiuškytė – Jacė – ISM universiteto alumnė, IBM technologijų projektų vadovė, mados ir komercijos technologijų strategė, kūrybinės studijos „Storyfounders“ įkūrėja. Pamokos tema: Prekės ženklo kūrimas: 5 pagrindiniai žingsniai Ar kada nors galvojote apie savo verslo sukūrimą? Jeigu taip, viena pagrindinių rinkodaros dalių – prekės ženklo strategija – yra neatsiejamas verslo sėkmės ingredientas. Seminaro metu išmoksite, kuo skiriasi prekės ženklo identitetas nuo ženklodaros, kaip susikurti efektyvų bei kokybišką prekės ženklą. Visa tai ir dar daugiau analizuosime apžvelgdami 5 pagrindinius prekės ženklo sukūrimo žingsnius.