Spalio 25 d. pirmokai ir grupė antrokų buvo pakviesti į susitikimą su pareigūne D. Ponidzelskiene.

Mokiniams vyko paskaita „Teisinė atsakomybė“. Pareigūnė kalbėjo temomis, kurios aktualios mokiniams. Kiekvienas mes turime įstatymais garantuotas teises: teisę į mokslą, sveikatos apsaugą, apsaugą nuo išnaudojimo, žodžio laisvę. Įstatymai gina žmogaus teises. Sąmoningas pilietis suvokia ne tik teises, bet pripažįsta ir pareigas: pareigą mokytis, rūpintis savo sveikata, gerbti kitus žmones, nepažeisti jų teisių. Nesuvokimas ir nesilaikymas pareigų užtraukia atsakomybę. Pareigūnė vaizdžiai pristatė ir realiais pavyzdžiais mokiniams aiškino, kad vienodai svarbu yra naudotis savo teisėmis, tačiau ir paisyti pareigų.