Vykdydami socialinio-emocinio ugdymo „Raktai į sėkmę“ projektą, jau nuo lapkričio pabaigos I E ir I G klasių mokiniai su auklėtojomis Gabriele ir Remigija atidarė kalėdinių vainikėlių gamybos dirbtuves. Juos gamino įdėdami visą šilumą ir kūrybiškumą, nes skyrė Senjorų socialinės globos namų gyventojų patalpoms papuošti. Gruodžio 8 d. po pamokų grupė mokinių vyko pas senelius. Kaip po apsilankymo teigė Danielius: „Manau, mes ne tik naudingai praleidome laiką, bet ir pralinksminome senelius, padovanojome Kalėdų jausmo dalelę.“ Visi mokiniai jautėsi laimingi, kad pasidalijo Kalėdų šviesa, kuri jau ima vis labiau šviesti kiekvieno širdyje. Susitikimas sukėlė ir jautrių minčių: „Aš, asmeniškai, po šitos išvykos į globos namus jaučiuosi liūdnas, pamatęs tuos senelius be šeimų, gulinčius lovoje. Bet vis tiek tikiuosi, kad jie jausis nors truputį geriau pamatę mūsų vainikus ant durų.“ (Orestas), „Man širdyje lengviau žinant, kad pradžiuginome senelius. Tokie projektai kaip šis primena silpniausioms visuomenės grupėms, kad jie yra mylimi, laukiami ir nepamiršti.“ (Giedrius) Nuvykę į senjorų namus, mokiniai papuošė visas duris kalėdiniais savo rankų darbo vainikėliais. Labai svarbus ir pabendravimas su senjorais – jaunimas klausėsi senjorų praeities įspūdžių, sulaukė gyvenimiškų patarimų ir pamokymų, kartu žaidė šachmatais, o vienai močiutei net padėjo sutaisyti televizorių. Projekto įgyvendinimo veikla svarbi dar ir tuo, kad šį kartą bendradarbiavo dvi klasės. O daugiau rankų ir didesnę naštą pakelia,- moko liaudies patarlė. Susitikimas su senjorais pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Abiejų klasių auklėtojos jau dėlioja kito vizito planus, nes mokiniams susitikimai – patirtis, o seneliams – džiaugsmas.