Nerimo, įspūdžių, smagių istorijų ir nuotykių kupina popietė „Kviečiu prie apskrito stalo“. Gimnazistai į diskusiją prie apskrito stalo pakvietė prof. Mindaugą Jurkyną, LR Seimo narį Tomą Vytautą Raskevičių, fizikos mokslų daktarą Simoną Kareivą ir Oleg Sokolov, padėjusį 2018 m. mokiniams susisiekti su Kosmosu, voltorninkę, Lietuvos kariuomenės seržantę Indrę Kuleševičienę, Lietuvos Šaulių sąjungos Nepriklausomybės šaulių kuopos instruktorę, savanorę Jundą Rajeckaitę, Keistuolių teatro aktorius Vaidotą Žitkų ir Dalių Skamaraką, Lietuvos lengvaatletę, ilgų nuotolių bėgikę, Pasaulio čempionatų ir Olimpinių žaidynių dalyvę Dianą Lobačevskę, BIX grupės įkūrėją, muzikantą Saulių Urbonavičių-Samą, Vilniaus miesto vyriausiąjį inžinierių Anton Nikitin.
Akimirkas fiksavo IV kl. mokiniai Naglis Kazakevičius ir Dovydas Bartkus.