Ekonomikos ir verslo vadybos besimokantiems gimnazijos mokiniams sausio 13-14 dienos buvo ypatingos – kartu su mokytoja Lina Rimkuviene jie vyko į Kauną. Čia jų laukė įvairiausios edukacijos, susitikimai ir renginiai. LJA valdybos nario Vlado Lašo kvietimu, gimnazistai aplankė inovatyvią ir visame pasaulyje žinomą elektromobilių variklių, automatinių linijų gamyklą Elinta Motors. Toliau mokinių laukė Kauno nacionalinis dramos teatras, kuriame vyko viešojo kalbėjimo edukacinis užsiėmimas su aktoriumi Ridu Žirguliu. Po jo Perkūno namuose gimnazistai dalyvavo edukaciniame komandiniame žaidime „Pabėgimo kambarys“. Vėliau visi grožėjosi Kauno miesto panorama nuo šalia esančios gimnazijos stogo terasos. Buvo smagu!
Šeštadienį aplankyta dviejų didžiausių Lietuvos upių – Neries ir Nemuno – santaka, dalyvauta M. K. Čiurlionio muziejuje, virtualios realybės filme „Angelų takais“, o vakare gimnazistų laukė 100 metų jubiliejų atšventusio Kauno Nacionalinio Dramos Teatro operos premjera – „Juditos triumfas“.
Smagus ir įspūdžių kupinas laikas praleistas drauge.