Gimnazijoje –  netradicinės veiklos, skirtos Vilniaus 700-osioms įkūrimo metinėms.

Kiekviena klasė gavo užduotį pasirinkti ir aplankyti bent tris gotikos, baroko, renesanso ar klasicizmo objektus ir sukurti pasakojimą šiandieninio Vilniaus miesto gyventojo arba istorinės asmenybės akimis.

Gimnazijoje – visų klasių komandos varžėsi Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos Išminčiaus konkurse, skirtame Vilniaus 700-osioms įkūrimo metinėms paminėti. Užduotis konkursui sukūrė alumnas Jurijus Danilovas.
Didžiuojamės, kad gimnazijoje mokosi tiek daug išminčių ir sveikiname III B klasės mokinių komandą, tapusią konkurso nugalėtoja!
Varžėsi ne tik komandos, bet ir sirgaliai, kurie išradingiau, garsiau ir stipriau palaikys savo klasės atstovus.
Renginio dalyvius ir žiūrovus akordeono muzika žavėjo I G klasės mokinys Matas Spūdys, o dainą dovanojo I klasės mokinė Paulina, gitara jai pritarė abiturientas Dovydas Bartkus.