Vasario 21 d. gimnazijos mokiniai ir mokytojai vijo žiemą. Griausmingais plojimais palaikė Kanapinio ir Lašininio kovą, kurie ne tik tarpusavyje kovojo, bet ir subūrė komandas, kurios varžėsi tarp savęs. Kaip ir priklauso, Užgavėnių šventėje buvo šokių, žaidimų, deganti Morė, daug sotaus maisto. O labiausiai pasisekė tiems, kurie vasario 21 d. turėjo technologijų pamokas, nes jų metu kepė, čirškino, gardžiausiais kvapais nosis kuteno ir žiemą pilnais pilvais gąsdino.
Elegantiškąją Morę gamino II-okai, padedami technologijų mokytojų Aurimo ir Aušros, žiemos vijimą organizavo fizinio ugdymo mokytojos Jūratė Armonienė ir Gabrielė Petrauskienė, akimirkas fiksavo II-okė Austėja, šventėje dalyvavo visi tie, kurie laukia pavasario.