Paskutinė mokslo diena ir prasidės mokinių žiemos atostogos! Mokinių taryba gimnazistams surengė artėjančios Valentino dienos šėlsmą!
Širdingai dėkojame Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto Pramogų industrijų katedros Renginių inžinerijos specialybės studentams ir jų dėstytojai Viktorijai Žilinskaitei už šviesas, dūmus ir energiją! AČIŪ!
Esame dėkingi Nepriklausomybės kovų šaulių kuopos jauniesiems šauliams: gimnazijos antrokėms Evelinai Orechovai ir Arijanai Dediulytei bei jų kolegoms Taurui Lankeliui ir Vyteniui Domeikai, padėjusiems užtikrinti viešąją tvarką. AČIŪ!
AČIŪ antrokei Austėjai Jakučionytei, fiksavusiai akimirkas!
AČIŪ JUMS VISIEMS, kurie ne tik šėlote, bet ir paaukojote pinigų Ukrainai. Visos surinktos lėšos bus pervestos organizacijai „Gelbėkit vaikus“ ir skirtos Ukrainos vaikams. Jūs paaukojote 105 eurus.
Gražios šv. Valentino dienos!