Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija dalyvavo Vilniaus švietimo pažangos centro organizuojamo projekto „Atvirų techninių kūrybinių dirbtuvių FabLab3 steigimas Vilniaus mokyklose“ atrankos konkurse. Džiaugiamės savo sėkme!

Projektas skirtas Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose įkurti atviras technines kūrybines dirbtuves FabLab (toliau – FabLab dirbtuvės) bei apmokyti mokytojus ir mokinius įveiklinti FabLab dirbtuvių įrangą. Fab Lab (angl. Fabrication Laboratory) dirbtuvės yra inovacijų bei išradimų kūrimo platforma, skirta inovacijų ir išradimų prototipams kurti, skatinti vietinį verslumą, domėjimąsi technika bei technologijomis. Mokyklų FabLab dirbtuvės taip pat yra mokymosi ir naujovių platforma – vieta, kurioje galima žaisti, kurti, mokyti(s) bei išradinėti.

Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai turės galimybę kurti, konstruoti, modeliuoti, projektuoti ir gaminti įvairius gaminius, modelius, maketus ar prototipus.

Mūsų rėmėjai

Su gimtadieniu, Lietuva!

FabLab komandos darbas minint Laisvės gynėjų dieną

Vilniaus mokyklose gimsta verslo planai: mokiniai kuria naujus produktus

2020-09-09

Į renginį Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje susibūrė net 35 mokyklų atstovai, kurie dalijosi gerąja patirtimi, apžiūrėjo gimnazijos FabLab dirbtuves.

VGTU LinkMenų fabrike FabLab technologijų mokymai tęsiasi

2019-10-28

Gimnazijos mokytojai mokinių atostogų metu dalyvauja VGTU LinkMenų fabrike vykstančiuose FabLab tęstiniuose technologijų mokymuose.


VGTU LinkMenų fabriko
mokymai

2019-10.16-23

Mokiniai dirbo su 3D spausdintuvais, lazeriu, CNC frezavimo staklėmis ir įgijo vertingų žinių, gerų įspūdžių ir motyvacijos mokytis!


Kūrybinių darbų paroda

Gaminiai yra gaminami iš faneros ir plastiko plokščių, pjaunant ir graviruojant jas lazerinėmis staklėmis pagal sukurtus vektorinius projektus.

2020-09-30
Techninių kūrybinių dirbtuvių FabLab ir verslumo ugdymo mokymai


FabLab mokymuose mokytojai kūrė inovatyvių produktų prototipus


2020- 09-29
Suvirinimo ir litavimo mokymai