Kovo 25 d. trečiadienį, nuo 10 iki 20 val. spausk www.ekonomikosegzaminas.lt, atsakyk į klausimus ir sužinok savo ekonomikos žinių lygį, užpildyk spragas ir laimėk prizų!

Trečią kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas provokuoja mąstyti ir kviečia pastebėti, kiek daug ekonomikos yra mūsų kasdienybėje.

Egzamino klausimai apims svarbiausias ekonomikos temas: pagrindinius principus, asmeninius finansus, verslumą, ekonominę politiką, tarptautines rinkas. Klausimai kvies mąstyti, o ne prisiminti faktus ar apibrėžimus.

Dalyviai varžysis trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausias moksleivis, studentas ir pilietis. Rinksime ir aktyviausią mokyklą bei mokytoją. Apdovanojimai vyks Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje balandžio viduryje.