Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos kūrybinės dirbtuvės FabLab prisideda prie gražios iniciatyvos gaminti apsauginius veido skydus medikams ir kitiems artimus kontaktus su sergančiais turintiems asmenims. Apsauginius veido skydus medikams testuojame ir gaminame su PET-G 0,75 mm storio plastiku, kurio dar galima įsigyti UAB „Heliopolis“.
Skydą maketuoja ir tobulina nuotoliniu būdu dirbantis IIA gimnazijos klasės mokinys Martynas Matijošius, techninį procesą atlieka technologijų mokytojas Aurimas Lingė, medžiagomis, skirtomis apsauginiams skydams gaminti, pasirūpino gimnazijos direktorės Faustos Gulbinienės šeima. #Laikykitėsmedikai

Kviečiame prisidėti prie Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos iniciatyvos – apsauginių veido skydų medikams gamybos kūrybinėse dirbtuvėse FabLab. Apsauginiai veido skydai gaminami su PET-G 0,75 mm storio plastiku.

Norinčius prie iniciatyvos prisidėti finansiškai, prašome pervesti paramą.

VILNIAUS JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOS REKVIZITAI:

• Paramos gavėjo kodas: 302522904
  • Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Adresas: S. Konarskio g. 34, Vilnius, LT – 03217
  • Banko pavadinimas: AB SEB bankas
  • Atsiskaitomoji sąskaita: LT 65 7044 0600 0622 3806

Norinčius patarti, prisidėti medžiagomis, technika ar techniniais sprendimais, prašome susisiekti su technologijų mokytoju Aurimu Linge (tel. 860606803, el. paštas aurimas.labas@gmail.com)

Dėkojame už Jūsų bendrystę.