Trečiųjų klasių mokiniai gegužės 18 dieną per klasės valandėlę, skirtą karjeros ugdymui, susitiko su Danijoje studijas pasirinkusia Reda Jankauskaite. Užsienyje studijuojantys jaunuoliai kartu su Kastu vykdo projektą, kurio metu detaliai supažindina Lietuvos mokinius su studijų galimybėmis 7 užsienio šalyse. Viešnia pasidalijo tiek oficialia informacija, tiek savo asmenine patirtimi, pristatė, kokią pagalbą teikia Kastu konsultantai.
  • Kodėl verta studijuoti užsienyje?
  • Kuo patrauklios studijos?
  • Kokie skirtumai tarp šalių?
  • Kokią valstybės paramą galima gauti?
  • Kiek laiko trunka bakalauro, magistro studijos universitetuose ar koledžuose?
Reda pateikė informaciją, kaip sakoma, iš pirmųjų lūpų. Ji pasakojo, su kokiais iššūkiais teko susidurti, kokią realią naudą patyrė, patikino, kad sunkumų tikrai gali kilti, bet neverta abejoti savimi ir reikia siekti savo tikslų.