Kai ima svaiginti alyvų kekės, kai kaštonai įžiebia savo žvakes, stipriau suplazda abiturientų širdys suskambus Paskutiniam mokykliniam skambučiui.

Šį pavasarį 93 mūsų gimnazijos ketvirtokai taria: „Lik sveika, mokykla!“

Į paskutinę pamoką juos pakvietė auklėtojos Ona, Jūratė, Inesa, Inga.

Sėkmingo naujo starto, prasmingų ir įdomių patirčių linkėjo gimnazijos direktorė Fausta Gulbinienė, abiturientės Austėjos tėtis Mindaugas Jurkynas.

Gero skrydžio linkėjimai skambėjo iš bendramokslių lūpų. Šiltus žodžius savo mokyklai skyrė ir abiturientai, kitoms kartoms palikę testamento priesakus. Ir šilta, gera darėsi žvelgiant į užaugusius savo gimnazijos vaikus, ir kažin kas toks švelnus palietė širdį…

Taip ir norisi kiekvienam pasakyti: tebus iššūkiai jums įveikiami, svajones tegul lydi išsipildymas, atradimai tegul stebina, džiugina ir veda į naujas aukštumas.