Lapkričio 30 d. vyko naujos Mokinių tarybos prezidentės inauguracija. Šventiniame renginyje dalyvavo esami ir darbą baigę Mokinių tarybos nariai, klasių seniūnai, gimnazijos vadovės. Aidint fanfaroms, buvo paskelbtas naujos gimnazijos Mokinių tarybos prezidentės vardas – Emilija Lanevskaja.
Dvejų metų Mokinių tarybos darbą apžvelgė kadenciją baigianti prezidentė Greta, perskaitė priesaiką ir pirmąją prezidentinę kalbą pasakė prezidentė Emilija. Baigusiai kadenciją prezidentei ir tarybos nariams dėkojo ir atminimo dovanėles įteikė gimnazijos direktorė F. Gulbinienė, Mokinių tarybos kuratorė Remigija. Susirinkusiems dainą dovanojo antrokė Aistė.
Įdomaus, prasmingo darbo, įveikiamų iššūkių linkėjimai skambėjo naujai prezidentei Emilijai ir visai Mokinių tarybai.