Lapkričio 30 d. gimnazija baigė renginių ciklą, skirtą dr. Jono Basanavičiaus 170 – osioms gimimo metinėms paminėti. Paskutinis renginys – dr. Jono Basanavičiaus vardu pavadintos gamtos mokslų laboratorijos atidarymas, kuriame dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Alina Kovalevskaja, daug prisidėjusi prie laboratorijos steigimo p. Genovaitė Kynė, Vilniaus STEAM ugdymo atviros prieigos centro Funkcinės dalies vadovas dr. Paulius Lukas Tamošiūnas, Vilniaus švietimo pažangos centro atstovai, Vilniaus m. biologijos mokytojai. Eksperimentus laboratorijoje rodė mokiniai, o jiems talkino biologijos mokytoja Jurgita Aleksandravičienė, chemijos mokytoja Rasa Vičkačkaitė ir fizikos mokytoja Lina Steponavičienė. Iškaba, puošianti laboratorijos duris, buvo pagaminta gimnazijos FabLab dirbtuvėse. Maketą sukūrė IIE klasės mokinys Modestas Anilionis, jį konsultavo technologijų mokytojas Aurimas Lingė.