Mokinių tarybos narys pirmokas Pijus Padalevičius gimnazijai atstovavo Tauragėje vykusiame Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forume. Pijus pasidalijo mintimis apie dalyvavimą respublikiniame renginyje.
„Renginys prasidėjo Tauragės kultūros rūmuose. Atidaryme paskaitą apie karjeros galimybes ir technologijas skaitė Kristina Mataitytė. Po oficialaus forumo atidarymo veiklos persikėlė į renovuotą Martyno Mažvydo progimnaziją. Aptarėme ir taisėme du dokumentus: „Rezoliuciją dėl sveikatos, lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programos įgyvendinimo“ ir „Rezoliuciją dėl karjeros ugdymo kokybės gerinimo Lietuvoje“. Dokumentai turėjo būti priimti arba atmesti XXXII Neeilinėje Asamblėjoje. Vakare vyko neformali veikla, geriau susipažinome su kitais renginio dalyviais, gilinome komunikacijos kompetencijas. Antrą renginio dieną turėjo vykti Asamblėja, tačiau nesusirinko kvorumas, dėl to ji negalėjo įvykti ir buvo nukelta. Vietoj Asamblėjos dalyvavome mokymuose, kuriuose kėlėme savo kompetencijas ir mokėmės geriau organizuoti savivaldos darbą, dalijomės patirtimis su kitų mokinių savivaldų atstovais. Trečią dieną vyko diskusijos ir renginio uždarymas. Dalyvavimas renginyje praplėtė mano kompetencijas, atradau naujų pažįstamų.“