Sveikiname! Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Vasario 1 d. vyko Vilniaus miesto lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. 11-12 klasių grupėje III vietą pelnė IV D klasės gimnazistė Ugnė Juknaitė. Sveikiname Ugnę!
Kaip sakė merginos lietuvių kalbos mokytoja Remigija, Ugnė išties verta prizinės vietos. Ji atkakliai visus ketverius metus atstovavo gimnazijai miesto olimpiados etapuose, rezultatai kilo kasmet, o abiturientė Ugnė tapo prizininke! „Labai didžiuojuosi Ugne, džiaugiuosi jos pasiekimais ir tikiu, kad tada, kai jai jau nebebus lietuvių kalbos ir literatūros pamokų, Ugnė saugos ir puoselės meilę ir pagarbą gimtajam žodžiui“ (mokytoja Remigija).
Ugnė Juknaitė, kartu su kitais I-III vietų laimėtojais, Vilniaus miesto garbę gins Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (planuojama kovo 16-17 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje arba nuotoliniu būdu).