Šią savaitę gimnazijoje šurmuliuoja artėjančios Kovo 11-osios nuotaikos.
Kviečiame gimnazistus laisvę švęsti kitaip!
IIA, IIB, IIC, ir IID klasių mokiniai kovo 8 d. lankysis kino teatre „Skalvija“, jie ne tik žiūrės filmą MĖLYNA KAIP APELSINAS ŽEMĖ, bet ir susitiks su jo autoriais.
IA, IB, IC, ir IE klasių mokiniai kovo 9 d. vyks į kino teatrą ir dalyvaus netradicinėse pamokose žiūrėdami ir aptardami filmą ŠUOLIS.
Tą pačią, kovo 9, dieną ID, IF, IIE, IIF, ir IIG klasių mokiniai kviečiami pasižiūrės bei aptarti filmo MĖLYNA KAIP APELSINAS ŽEMĖ.
III ir IV klasių mokiniai kovo 9 d. kviečiami į Orkestro „Trimitas“ koncertų salę pasižiūrėti spektaklio POETĖ, kuris sukurtas pagal Salomėjos Nėries poeziją bei dienoraščius, bei susitikti su jo autore Birute Mar.
Visos edukacinės programos apmokėtos iš lėšų, skirtų Kultūros paso programoms finansuoti.
Edukacijos „Mėlyna kaip apelsinas žemė“ organizatoriai teigia, kad surinktos pajamos bus skirtos nuo karo nukentėjusiai kūrėjų komandai ir pagrindinės herojės Annos – vienišos, penkių vaikų mamos, šeimai.
Gražios artėjančios Kovo 11-osios!