Aš, naujas VJBG bendruomenės narys, prisiekiu atsisiųsti Walk15 programėlę ir dalyvauti mokyklų ėjimo iššūkyje.
Prisiekiu, kad į Maximą eisiu tik per ilgąsias pertraukas, o tai, ką pamatysiu prie Maximos, ir liks prie Maximos.
Prisiekiu nuolankiai padėti telefoną į telefonų dėžutę prieš prasidedant pamokai.
Prisiekiu eiti į valgyklą tik per man skirtas pertraukas ir suprantu, kad mokytojams – be eilės.
Prisiekiu nesipykti su valgyklos darbuotojomis, jeigu nesutinka pašildyti parduotuvėje nusipirkto maisto, žinau, jog paprasčiau įsidėti jį į dėžutę ir apsimesti, kad atsinešiau iš namų.
Prisiekiu bibliotekoje klijuoti grąžinamus vadovėlius, net jei jie ir atrodo suklijuoti.
Tokius priesaikos žodžius saulėtą spalio 26 d. popietę ištarė pirmokai ir, atlikę visus gimnazistui kliuvusius išbandymus, buvo oficialiai priimti į gimnazijos bendruomenės narių gretas. Krikšto apeigas pirmokams organizavo krikštatėviai trečiokai.
Akimirkas fiksavo IV kl. mokinys Naglis Kazakevičius