Mokinių tarybos nariai Emilija, Voruta, Greta, Ignas ir kuratorė Remigija Kalendienė dalyvavo Vilniaus miesto mokinių konferencijoje „Mano gera savijauta mokykloje: realybė ar siekiamybė?“ ir pristatė pranešimą „Bendruomeniškumas – geros savijautos garantas“.

Konferenciją organizavo Salomėjos Nėries gimnazija kartu su Savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinavimo skyriumi, Pedagogine psichologine tarnyba, miesto Socialinių pedagogų metodiniu būreliu bei LMS.

Pranešimus pristatė 12 gimnazijų, progimnazijų atstovai. Konferencijoje svarstytos mokiniams aktualios problemos: emocinio saugumo užtikrinimas mokyklose, patyčių mastas, santykių su mokytojais, tėvais problemos, mokymosi sėkmės ir nesėkmės.

Po pranešimų dalies vyko šaunios kūrybinės dirbtuvės, kurias vedė dramos terapeutė Ramunė Čekuolytė.

Džiaugiamės pasidaliję savo patirtimi ir pasisėmę naujų įspūdžių.